כל הקטגוריות
EN

פרופיל החברה

בית> אודות  > פרופיל החברה

חברת מבוא

Ningbo Label New Material Co., Ltd קשורה לקבוצת Zhejiang RICH. קבוצת RICH הוקמה בשנת 2004 והתמקדה במחקר ופיתוח וייצור של חומרים חדשים ודבקים פולימריים.

בניין המפעל של החברה ממוקם ב- No.77 Fulong Road, CiXi Coastal Econmic Development District, Zhejiang. רק שעה נסיעה מנמל נינגבו, ובתוך המעגל הכלכלי של שנגחאי של שעתיים, התחבורה נוחה מאוד. החברה משתרעת על שטח של כ-2 דונם, עם שטח בית מלאכה של 40 מ"ר, שטח מחסן של 26,000 מ"ר, ואנו מעסיקים כ-5,224 עובדים.

האוטומציה של תהליך הייצור מאפשרת את כושר הייצור החודשי שלנו להגיע ל-300 מיליון מ"ר. ניתן להתאים מאפיינים ומפרטים שונים בהתאם לדרישות הלקוח כדי לענות על הצרכים האישיים של המשתמשים במידה הרבה ביותר, ליצור למינציה שקופה, למינציה מט, סרט אריזה רגיל, סרט אריזה בהיר במיוחד, סרט PET עמיד בטמפרטורה גבוהה, סרט הגנה לסינון מים , סרט מיוחד ומוצרים אחרים, כל המוצרים עומדים בתקני REACH, ROSH, הגנת הסביבה הלאומית ותוכן VOC.

Label New Materials Co., Ltd. דוגלת בניהול מכוון אנשים והומני. בהתאם לרוח הארגונית של "להתעלות ברציפות על עצמנו, חתירה מתמשכת לאיכות", העיקרון העסקי של "לקוח ראשון, איכות טובה יותר, ניהול יושרה ושירות טוב יותר", מדיניות חינוך העובדים של "ללמוד להיות אדם וללמוד". לעשות דברים", מייחס חשיבות רבה לבניית התרבות הארגונית ולשיפור האיכות המקיפה.

Label New Materials Co., Ltd משרתת את השוק הגבוה והמקומי וגם בשווקים זרים. אנו ממשיכים לשמור על שיתוף פעולה טוב לטווח ארוך עם מותגים ידועים בכל רחבי העולם מכיוון שהשוק מכיר בכל האיכות, הביצועים, המחיר והשירותים של המוצרים שלנו.

LABELEXPO
אירופה 2023

תא: 8A75

זמן: 11-14 בספטמבר

מקום: אקספו בבריסל, בריסל

1 Place de Belgique / Belgiëplein 1, 1020 Brussels